Találatok száma: 8

1. Európa Játékok: értékes helyezések jutottak az összetett számokban a gödöllői sportlövő lányoknak
    2023-06-29 13:39:18
    A MATE-GEAC két üdvöskéje, Mészáros Eszter és Lovász Dorina nem voltak messze a csapatversenyben, hogy éremért csatázhassanak
  2. Európa Játékok: nem Gémesi Csanádon múlt, hogy lemaradt a dobogóról a magyar kardcsapat
    2023-06-28 18:05:31
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója négy mérkőzés alatt +14 tust produkált, amivel a 4. helyezett formáció legeredményesebb tagja volt
  3. Európa Játékok: a csoportasszók után a főtáblán korán elvérzett Gémesi Csanád
    2023-06-25 16:42:26
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója a főtábla első körében erőnyerő volt, majd a legjobb 16 közé jutásért kikapott román riválisától
  4. Európa Játékok: egy hellyel maradt el a dobogótól a Mészáros Esztert is soraiban tudó női légpuska-csapat
    2023-06-24 18:09:05
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője mellett Dénes Eszter és Bajos Gitta alkotta a magyar triót, amely a kisdöntőben a házigazda lengyelektől szenvedett vereséget
  5. Európa Játékok: gödöllői lányok is hozzájárultak az elitosztályba jutott magyar atléta-csapat kiváló teljesítményéhez
    2023-06-22 20:05:17
    Sulyán Alexa 200 méteren a 3. helyen végzett, ami 14 pontot ért. Simon Virág 12 pontot termelt a 4x400 méteres mix váltó negyedik tagjaként
  6. Európa Játékok: Mészáros Eszter Pekler Zalánnal nyert aranyérmet!
    2023-06-22 16:06:53
    A MATE-Gödöllői EAC sportlövője a légpuska 10 méteres versenyszám vegyes csapatversenyében állhatott fel a dobogó felső fokára
  7. Európa Játékok: Sulyán Alexa befutó tagja volt az országos csúccsal győztes 4x100 méteres váltónak
    2023-06-21 22:17:05
    A MATE-Gödöllői EAC sprintere Kerekes Gréta, Csóti Jusztina és Takács Boglárka társaságában érte el a 43,49 másodperces rekordot a lengyelországi viadalon